CENÍK CHALUPA NOVÝ VOJÍŘOV čp. 27

 


Mimo sezónu ubytováváme min. na 2 noci. V sezóně (červen – srpen) preferujeme ubytování v cyklu sobota – sobota. Je-li volná kapacita, je možné dohodnout i pobyt kratší. Rádi Vás vyslechneme a budeme se snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům.


Chalupu je možné podle potřeb a počtu hostů rozdělit na několik samostatných částí:

 

Celá chalupa (plná obsazenost tj. 13 osob):   6.500,- Kč/noc

Tři koupelny s toaletou a sprchou, dvě kuchyně, čtyři ložnice a pohodlná rozkládací pohovka, společenská místnost s krbem, dva vchody (vybavení: plně zařízené kuchyně s varnou deskou, lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnou troubou a myčkou, krb, 3x TV, wifi, sklep)


Apartmán v podkroví s oddělenou ložnicí (plná obsazenost tj. 4 osoby): 1.800,- Kč/noc

Samostatná ložnice s dvoulůžkem, pohodlná rozkládací rozkládací pohovka v obývacím pokoji. Plně zařízená kuchyň s varnou deskou, lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnou troubou a myčkou, TV, wifi, koupelna s WC a sprchou.


Apartmán v přízemí s oddělenou ložnicí (plná obsazenost tj. 4 osoby): 2.200,- Kč/noc

Ložnice s dvoulůžkem a pohodlnou rozkládací pohovkou. Plně zařízená kuchyň s varnou deskou, lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnou troubou a myčkou, TV, wifi, 2 koupelny s WC a sprchou, společenská místnost s krbem, sklep.


Přízemí a půl podkroví (plná obsazenost tj. 9 osob): 4.950,- Kč/noc

Tři ložnice (3x dvoulůžko, jedna jednolůžková postel a jedna pohodlná rozkládací pohovka, společenská místnost s krbem. Plně zařízená kuchyň s varnou deskou, lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnou troubou a myčkou, 2x TV, wifi, 2x koupelna s WC a sprchou, sklep.


Pro menší skupiny hostů rádi připravíme kalkulaci ceny pobytu. Stačí jen odeslat dotaz pomocí kontaktního FORMULÁŘE.


Ve všech pokojích naleznete čisté ručníky a čistě povlečené postele, prostředek na mytí nádobí, mýdlo na ruce, utěrku, čaj, kávu, cukr, sůl a sáčky do odpadkových košů.

Možnost venkovního posezení, ohniště, gril.


Záloha a storno poplatky, kauce:

Po rezervaci ubytování požadujeme zálohu 50% z ceny pobytu. O přijetí zálohy Vám vystavíme dobrozdání formou potvrzovacího emailu. Doplatek ceny pobytu uhradíte 30 dnů před nástupem k pobytu. Platby v hotovosti na místě nepřijímáme.

V případě zrušení rezervace méně než 30 dnů před plánovaným datem pobytu v měsících červen, červenec a srpen (hlavní sezóna), účtujeme jako storno poplatek celou cenu rezervovaného pobytu. V případě, že se nám rezervovaný pokoj podaří do Vámi zrušeného termínu obsadit, vracíme částku odpovídající dnům, na které se nám ubytování podařilo vyplnit.

Mimo hlavní sezónu účtujeme jako storno poplatek uhrazenou rezervační zálohu.

Na místě jsme nuceni vybírat rekreační poplatek městu Nová Bystřice, který činí 10 Kč/osoba/den. Nevztahuje se na osoby mladší 18 let a den příjezdu.


Závěrečný úklid 500,- Kč.


Vratná kauce (bezpečnostní jistina, která slouží především pro pokrytí případných škod na zařízení, vybavení a budově) činí 10.000,- Kč, pro menší skupiny 5.000,- Kč/pobyt.


Pro cyklisty máme zdarma úschovnu kol v krytém prostoru.