CENÍK CHALUPA NOVÝ VOJÍŘOV


Mimo sezónu ubytováváme min. na 2 noci, v sezóně (červenec – srpen) vždy v cyklu sobota – sobota. Je-li volná kapacita, je možné dohodnout i pobyt kratší. Rádi vás vyslechneme a budeme se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům.


Ve všech pokojích naleznete čisté ručníky a čistě povlečené postele, prostředek na mytí nádobí, mýdlo na ruce, utěrku, čaj, kávu, cukr, sůl a sáčky do odpadkových košů.

I pro pokoje v podkroví možnost venkovního posezení na zahradní terase.


Záloha a storno poplatky:

Po rezervaci ubytování požadujeme zálohu 50% z ceny pobytu. O přijetí zálohy Vám vystavíme dobrozdání formou potvrzovacího emailu.

V případě zrušení rezervace méně, než 30 a více než 14 dnů před plánovaným datem pobytu v měsících červen, červenec a srpen (hlavní sezóna), účtujeme jako storno poplatek zálohovou platbu rezervovaného pobytu. V případě zrušení rezervace méně, než 14 dnů před plánovaným datem pobytu v měsících červen, červenec a srpen (hlavní sezóna), účtujeme jako storno poplatek celou cenu rezervovaného pobytu. V případě, že se nám rezervovaný pokoj podaří do Vámi zrušeného termínu obsadit, vracíme částku odpovídající dnům, na které se nám ubytování podařilo vyplnit.

Mimo hlavní sezónu účtujeme jako storno poplatek uhrazenou rezervační zálohu.

Na místě jsme nuceni vybírat rekreační poplatek městu Nová Bystřice, který činí 10 Kč/osoba/den. Nevztahuje se na osoby mladší 18 let a den příjezdu.


 

Pro cyklisty máme úschovnu kol v krytém prostoru.