Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2020


Na jaře 2020 pro naše hosty otevíráme nově ubytování ve stylové kamenné chalupě v malebné vsi Nový Vojířov vzdálené od penzionu v Albeři pouhých šest kilometrů.


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce “Fotogalerie”.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Výstava 30 LET SVOBODY
    1. 11. 2019 (pátek) od 15:30 – vernisáž; výstava potrvá do 20. 11. 2019; Jindřichův Hradec – nám. Míru; Vernisáž výstavy 30 LET SVOBODY již v pátek 1. 11. v 15:30 na dolním náměstí. Fotografie z demonstrací v roce 1988 a 1989 v Praze, Českých Budějovicích a v Jindřichově Hradci nám poskytli fotografové Michal ... Výstava 30 LET SVOBODY - HRADEC ŽIJE.
 • Českou stopu při výzkumu Měsíce přiblíží páteční přednáška
  Listopadové přednášky, kterou pořádá Klub historie letectví Jindřichův Hradec, se ujme Jana Nevrklová z Českých Budějovic, která je, jak o sobě sama uvádí, „nadšenkyně pro historii letectví a kosmonautiky“. Rozhodla se představit málo známou oblast, týkající se také Čechů žijících ve Spojených státech amerických a jejich potomků. Jana Nevrklová se bude věnov […]
 • Ženská na vrcholu
  14. – 17. 11. 2019 (čtvrtek, pátek, sobota, neděle) od 17:30 Kino Střelnice; Romantický, Komedie / Česko / Bioscop; Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena, odjíždí s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské c […]
 • Bitva u Midway
  14. – 17. 11. 2019 (čtvrtek, pátek, sobota, neděle) od 20:00 Kino Střelnice; Akční, Drama, Historický / USA, Čína / Vertical Válečný velkofilm líčí příběh příslušníků amerického námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na pacifickém bojišti druhé světové války. Hvězdně obsazený film působivě ukáže nejen pozadí konfliktu, ale zejména bitv […]
 • HC Vajgar vyzve v neděli na domácím ledě Milevsko
  V neděli 17. listopadu přivítá HC Vajgar Jindřichův Hradec na domácím ledě Zimního stadionu Jana Marka od 17. hod hokejisty HC Milevsko 2010. Po poslední prohře v Českém Krumlově se budou domácí snažit napravit si reputaci a ukázat fanouškům aktivní a bojovný hokej. Tak pojďte na hokej! HC Vajgar vyzve v neděli na domácím ledě Milevsko - HRADEC ŽIJE.
 • Setkání v Deštné – 30 let svobody
  17. 11. 2019 (neděle) od 16:30; Deštná; Připomeňte si společně v Deštné události 17. listopadu.   Setkání v Deštné – 30 let svobody - HRADEC ŽIJE.