Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2020


Na jaře 2020 pro naše hosty otevíráme nově ubytování ve stylové kamenné chalupě v malebné vsi Nový Vojířov vzdálené od penzionu v Albeři pouhých šest kilometrů.


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce “Fotogalerie”.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Nová země (Česká Kanada vypravuje #9)
  Představa: Klášter II – Staré Město – Landštejn a zpět. Jistý směr březnové soboty. Jenže! Nová země (Česká Kanada vypravuje #9) - HRADEC ŽIJE.
 • Když nemůžeme na pivo, musí pivo za námi! (Pivovar Kamenice)
  Přátelé, chtěli bychom vám nabídnout, i v těchto těžkých dobách, kamenické pivo. Bude-li to v našich silách, prostě vám ho dovezeme. Když nemůžeme na pivo, musí pivo za námi! Objednat si můžete rozvoz vašeho oblíbeného piva zdarma v okolí Kamenice nad Lipou nebo zde také naleznete kde zakoupit v této době Kamenické pivo (doplňujeme stále). Rozvoz Pivovaru Ka […]
 • Penzion Pod Zámkem – páteční a sobotní výdej jídla s sebou
  Zdravíme všechny naše fanoušky a příznivce! Karanténa a vládní opatření přetrvávají a my je plně respektujeme. Je tu ovšem možnost výdeje jídla s sebou, které jsme pro vás naplánovali na páteční a sobotní večer.  Rádi Vám navaříme na tyto dva večery, abyste jste si zpříjemnili nucený pobyt doma. V nabídce máme aktuální menu. Objednávky vyřizujte, ... Penzion […]
 • Nouzový provoz restaurací v Jindřichově Hradci (aktualizováno)
  Přinášíme vám přehled omezení v jindřichohradeckých restauracích pro nouzový stav.  Nouzový provoz restaurací v Jindřichově Hradci (aktualizováno) - HRADEC ŽIJE.
 • Historie sídla Domu gobelínů, bývalého pivovaru
  Jindřichohradecká pivovarská tradice sahá až k roku 1380, kdy vlastníky města i panství byli páni z Hradce. Původní panský pivovar patří k jedněm z nejranějších vrchnostenských pivovarů u nás vůbec. Stával v hradním komplexu a byl přímou součástí panského sídla. Co do velikosti byl poměrně nevelký, počtem várek nestačil konkurovat nefeudálním pivovarníkům, m […]
 • Husky – KTW: Hledáme nové zaměstnace
      Firma Husky – KTW s.r.o. hledá zaměstnance na tyto pozice: Jsme mezinárodní společnost se sídlem v Kanadě (Bolton) a evropskou centrálou v Lucembursku. Řadíme se mezi nejvýznamnější výrobce a poskytovatele služeb v oboru vstřikovacích forem. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby a komplexní podporu v oblasti výroby a servisu forem. Naše pobočky najde […]