Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2020


Na jaře 2020 pro naše hosty otevíráme nově ubytování ve stylové kamenné chalupě v malebné vsi Nový Vojířov vzdálené od penzionu v Albeři pouhých šest kilometrů.


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce “Fotogalerie”.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Strávit prázdniny v bazénu? V Jindřichově Hradci je to možné
  Do nového roku vstoupil Plavecký bazén Jindřichův Hradec s nadějí, že v jeho průběhu bude realizována oprava dlažby v relaxačním bazénu. V roce 2019 se díky investiční přízni města Jindřichův Hradec odehrála rekonstrukce dlažby v dětském bazénu. Ta byla spojena i s instalací nové vodní skluzavky, jež si rázem získala srdce nejmenších návštěvníků a s ... Strá […]
 • Lednové vítání občánků (Foto: Martin Kozák)
  Místostarostka města Magda Blížilová přivítala v pátek 17. ledna v jindřichohradeckém Muzeu fotografie a moderních obrazových nové občánky. Přivítány byly tyto děti: Havlová Alžběta, Hofbauerová Štěpánka, Beranová Barbora, Gabrhel Tayler, Hakenová Ráchel, Havlíček Josef, Hrabě Tobiáš, Kopeček Lukáš, Houšková Jolana, Šlajchrtová Nina, Sabol Robin, Širhalová E […]
 • Novinky v e-shopu Ořechy SYSEL
  Nový e-shop na Jindřichohradecku Ořechy SYSEL, který se specializuje na suché plody a zdravé potraviny, představuje novinky. Do našeho sortimentu jsme nově zařadili arašídové máslo jemné nebo křupavé a také kokosový olej. Novinky v e-shopu Ořechy SYSEL - HRADEC ŽIJE.
 • Tři starší žačky z Jindřichova Hradce na kempu házenkářských nadějí
  Celostátní kemp házenkářských nadějí je prvním stupněm výběru hráčů a hráček pro reprezentaci. Talentovaní hráči a hráčky jsou vybírání především na základě svých individuálních schopností a dovedností, ale i na základě svých tělesných parametrů. Tímto výběrem projde více než 300 chlapců a dívek. Jen ti nejlepší pak v budoucnu vytvoří základ dorosteneckého r […]
 • Hana Zagorová
  21.1.2020 (úterý) od 19:00 Divadelní sál Střelnice Petr Rezek a doprovodná skupina Boom! Band Jiřího Dvořáka. Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová navštíví Jindřichův Hradec. Vystoupí zde se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např […]
 • Fotbal: starší přípravka FK J. Hradec 1910 přivezla z turnaje ve Zwettlu druhé místo
  V neděli 19. ledna se starší přípravka (ročník 2009) FK Jindřichův Hradec 1910 zúčastnila halového turnaje v rakouském Zwettlu za účasti domácího SC (dva týmy), ASV Schems, SV Hollenburg a SV Vitis. V krásné městské hale nastoupili mladí fotbalisté FK JH 1910 nejprve proti ASV Schrems, který porazili 3:0. Už od začátku však bylo patrné, že ... Fotbal: starší […]