Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce „Fotogalerie“.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Státní zámek Třeboň
  Státní zámek Třeboň Zámek 115, 379 01 Třeboň Tel.: 384 721 193 Email: zamek.trebon@seznam.cz (objednávky prohlídek) www.zamek-trebon.cz Ve 13. století vznikl na území dnešní Třeboně panský dvorec, který bránil obchodní cesty a rodící se místo městských trhů, místo setkávání kultur a výměny zboží mezi Čechami, Rakousy a Bavorskem. Když v polovině 14. století […]
 • COOLBOTY.cz – prodejna a výdejní místo
  Nově otevřená prodejna a výdejní místo COOLBOTY.cz v blízkosti centra v Jindřichově Hradci. Obchod s obuví a módními doplňky s dlouholetou tradicí. Možnost parkování přímo před prodejnou. COOLBOTY.cz – prodejna a výdejní místo - HRADEC ŽIJE.
 • Na jindřichohradeckém FOOD FESTIVALU nechybí ani AGRO-LA
  V sobotu 25. května proběhne v Jindřichově Hradci gastronomická akce WSPK Food Festival. Jestli si budete chtít na festivalu trochu oddáchnout, určitě zajděte do relax zóny “ZKULTURNI SE” v Husových sadech. Tu už pro vás chystá jindřichohradecká Agrola jogurty a bude to stát opravdu za to! Těšit se můžete nejen na pořádný chill, ale také na ... Na jindřichoh […]
 • Ve čtvrtek začíná předprodej na hru Němý Bobeš divadla Járy Cimrmana
  Kulturní dům Střelnice vás zve na divadelní hru divadla Járy Cimrmana „Němý Bobeš“ dne 24. června 2019 od 19.00 hodin do jindřichohradeckého divadelního sálu Střelnice.  Hrají: Miloň Čepelka, Jan Hraběta /Jaroslav Weigel, Petr Brukner/Bořivoj Penc, Zdeněk Svěrák/Genadij Rumlena, Robert Bláha/ Václav Kotek, Michal Weigel Předprodej vstupenek začíná dne 23. 5. […]
 • Prodejna nábytek Kracen představuje aktuální akční nabídky
  Děbolínská prodejna nábytek Kracen vám představuje aktuální akční nabídky. Prodejna nábytek Kracen představuje aktuální akční nabídky - HRADEC ŽIJE.
 • Sean O´Casey “Pension pro svobodné pány”
  22. 5. 2019 (středa) od 19:00; Divadelní sál Střelnice; Divadlo Palace. Předplatné skupiny A. V režii Jaromíra Dulavy hrají Patrik Děrgel, Marie Doležalová / Anna Fialová / Lenka Zahradnická, Lukáš Příkazký, Kateřina Pindejová, Václav Liška / Zdeněk Velen, Petr Miklovič, Ilona Hoferová / Lucie Jiříková / Lucie Urbanová / Gabriela Rohlederová. Divadelní aktov […]