Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce „Fotogalerie“.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Letecké muzeum Deštná
  Expozice Leteckého muzea v Deštné, kterou vytvořili členové Klubu historie letectví (dále KHL) v Jindřichově Hradci v objektu bývalého kina města Deštná, je rozdělena na válečnou a poválečnou část. Letecké muzeum Deštná - HRADEC ŽIJE.
 • Přijďte si vyzkoušet FORD KUGA do autosalonu FOPO II
  FOPO II – autorizovaný prodej a servis Ford představuje vůz FORD KUGA ve verzích TREND a TITANIUM TOP EDITION, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu  na Otíně. Přijďte si vyzkoušet FORD KUGA do autosalonu FOPO II - HRADEC ŽIJE.
 • Folklor a tradice naplní centrum Jindřichova Hradce již podvanácté
  Dvanáctý ročník folklorního festivalu, jenž tradičně pořádá Muzeum Jindřichohradecka ve spolupráci s Jarošovskou krojovou družinou, se letos v Jindřichově Hradci uskuteční v sobotu 20. července 2019. Slavnostní zahájení proběhne ve 12.30 hodin na Masarykově náměstí, odkud se ve 13.00 hodin rozejde průvod městem se zakončením u minoritského kláštera ve Štítné […]
 • Pivní slavnosti se vrací do Jindřichova Hradce!
  Jindřichův Hradec se může těšit na Slavnosti piva a dobrého jídla v novém konceptu a přímo v centru města. Po roční odmlce se vrací Pivní slavnosti v trochu jiné formě, než byli návštěvníci původně zvyklí. Dějištěm slavností se stanou Husovy sady, kde bude možné dva dny ochutnávat vybraná piva různých značek a řadu gastro specialit. ... Pivní slavnosti se vr […]
 • Muzeum fotografie a MOM představí Moskevské noci Antonína Kratochvíla
  Od 20. července do konce roku představí Muzeum fotografie a moderních obrazových médií výstavu Moskevské noci Antonína Kratochvíla, jejíž premiéra proběhla v roce 2010 v pražské galerii Mánes. Fotografický soubor, původně vytvořený na objednávku časopisu Vanity Fair, zachycující často šokující momenty ze života zlaté ruské mládežeuzavřeného světa, který žije […]
 • Pohádková usedlost Lovětín
  Pohádková usedlost Lovětín je rekonstruovaná původní zemědělská usedlost - statek. Nabízíme ubytování v kompletních apartmánech s plným vybavením nebo v apartmánech s příručními kuchyňkami a vlastním sociálním zázemím ale i v krásných pokojích na společnou kuchyň, které jsou nově postavené a řeší ubytování na kratší termín. Pohádková usedlost Lovětín - HRADE […]