Akce pro hosty

 

 

Co je nového:

 

2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště a Landštějna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).

2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce „Fotogalerie“.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Letošní vánoční strom se rozsvítí za zvuku zvonků
  První adventní neděli, která letos připadá na 3. prosince, se na náměstí Míru v 18 hodin uskuteční tradiční slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Rozsvícení stromu tentokrát doplní za zvuk zvonků, zvonečků a rolniček, které si příchozí přinesou s sebou. Před samotným rozsvícením stromu se rozezvučí zvon na městské věži, zazní slova starosty města Stanislav […]
 • Zubní klinika PREVEDENT nabízí dentální hygienu a domácí bělení za akční ceny
  PreveDent s.r.o. - zubní klinika pro děti a dospělé; Nežárecká 85, Jindřichův Hradec; tel.: +420 384 361 215; Mobil: +420 702 060 308; E-mail: recepce@prevedent.cz; www.kidsdental.cz; www.prevedent.cz; Parkoviště u objektu Zubní klinika PREVEDENT nabízí dentální hygienu a domácí bělení za akční ceny - HRADEC ŽIJE.
 • V úžasné domácí atmosféře si vítězství po velkém boji v koncovce odváží USK Praha.
  Basket Fio banka Jindřichův Hradec - USK Praha 72:77 Po čtvrtinách: (24:24,39:50,53:64) V úžasné domácí atmosféře si vítězství po velkém boji v koncovce odváží USK Praha. - HRADEC ŽIJE.
 • Svatomartinské menu v Bílé paní
   11. a 12. 11 (sobota, neděle) / 18. a 19. 11. (sobota, neděle) ve všední dny od úterý 14. 11 do pátku 17. 11. pouze na objednávku 24 hodin předem   Svatomartinské menu v Bílé paní - HRADEC ŽIJE.
 • Liga spravedlnosti
  16. - 17. 11. 2017 (čtvrtek - 3D, pátek - 3D, sobota - dab., neděle - tit.) od 20:00; Kino Střelnice; Akční, Dobrodružný, Fantasy / USA / Vertical. Liga spravedlnosti - HRADEC ŽIJE.
 • Zahradnictví: Nápadník
  16. – 19. 11. 2017 (čtvrtek, pátek, sobota, neděle) od  17:30; Kino Střelnice; Drama / ČR, SR / Cinemart. Třetí film trilogie je příběhem lásky, tentokrát lásky milenecké. Vypráví o bitvě mezi rodiči a jejich dětmi, poznamenanými válkou a komunistickým převratem. Nápadník s tragikomickým nadhledem obkresluje ostrou zlomovou linii mezi předválečnou a poválečn […]

KONTAKT

Penzion Albeř
Albeř 58
378 33 Nová Bystřice

+420 777 958 035
petra.pumprova@penzionalber.cz

ADRESA PENZIONU

Penzion Albeř 58

Albeř 58
Nová Bystřice
378 33

okres Jindřichův Hradec