Akce pro hosty

 

 

Co je nového:


2019


Poetické povídání o krajině České Kanady doprovázené četnými fotografiemi naleznete na webové stránce ceskakanadavypravuje.cz.

V okolí Nové Bystřice jsou vyhrnuté běžkařské trasy a sjezdovka na Hradišti je v provozu také. Přijímáme objednávky na 3 volné pokoje v podkroví.


2018


Od 1. do 5.8. jste zváni na letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST. Těšit se můžete na např. na zahajovací promítání muzikálu Vlasy nebo vystoupení Tonyi Graves nebo Michala Pavlíčka a Moniky Načeva. Letní akce pořádané na státním hradě Landštejn najdete přehledně  ZDE a v Muzeu veteránů v Nové Bystřici na tomto odkazu Muzeum veteránů. Na cestu k nám nemusíte balit víno pro příjemné letní večery, v našem penzionu vám nabídneme skvělá vína z Vinařství Radocha.


2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště i Landštejna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).


2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce „Fotogalerie“.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Turnaj Vajgar Football Challenge 2019 skončil úspěchem (fotogalerie)
  V sobotu 14. března se na Tyršově stadionu odehrál mezinárodní turnaj malých fotbalistů ročníků 2008 a 2009 Vajgar Football Challenge 2019. Organizátoři největšího fotbalového turnaje mládeže, jaký byl v Jindřichově Hradci v posledních letech uspořádán, si dali za cíl připravit fotbalistům i fanouškům akci, ze které budou všichni odjíždět spokojení a dobrým […]
 • Slavnosti Adama Michny z Ottradovic oslaví čtvrt století
  Adam Václav Michna, „rytíř z Ottradovic Jindřicho-Hradecký“ je nepochybně nejvýznamnějším jindřichohradeckým rodákem, který navíc nese ve svém jménu i přídomek svého města. Patří mezi naše nejvýznamnější básníky a hudební skladatele zároveň, sluší se tedy jeho odkaz samozřejmě šířit a předávat dál jako významnou komoditu. Michnovské slavnosti po pětadvacáté […]
 • Lví král
  13. – 15. 9. 2019 (pátek, sobota, neděle) od 17:30 Kino Střelnice;      Animovaný, Dobrodružný / USA / Falcon Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik a ... Lví král - HRADEC ŽIJE.
 • Nabarvené ptáče
  12. – 15. 9. 2019 (čtvrtek-neděle) od 20:00 Kino Střelnice;      Drama / Česko, Slovensko, Ukrajina / Bioscop Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, posílají rodiče desetiletého syna k tetě Martě na venkov. Teta však záhy nečekaně umírá. Chlapec se tak musí vydat na cestu a protloukat se sám nepřátelským světem, ... Nabarvené ptáče - HRAD […]
 • Divadlo pro děti “Velké dobrodružství malého brouka”
  15. 9. 2019 (neděle) od 16:00; KD Střelnice; Divadlo Za2. Divadelní pohádka v cyklu “Děti s rodiči do divadla”. Vstupné 60,-, 55,-, 50,- Kč. Předprodej vstupenek začíná dne 29.8.2019 v pokladně a na www.kultura.jh.cz Divadlo pro děti “Velké dobrodružství malého brouka” - HRADEC ŽIJE.
 • Pojďte na fotbal: domácí FK vyzve Doubravku
  V sobotu 14. září tradičně od 10.30 hod. sehraje FK Jindřichův Hradec 1910 další divizní utkání proti SK Senco Doubravka. V 6. kole na sebe narazí pátý a patnáctý tým tabulky a i když se našim hradeckým barvám ze začátku sezóny úplně nedařilo, realizační tým a hráči dále usilovně pracují na tom, aby se zlepšujícími ... Pojďte na fotbal: domácí FK vyzve Doubr […]