Akce pro hosty

 

 

Co je nového:

 

2017


Objevili jsme v nedaleké obci Hůrky jízdárnu U Velkého jezdce, kde je možné objednat pro mladší děti jízdu na poníkovi a pro starší děti a dospělé na koni. Děti si vyzkouší péči o poníka a dostanou výklad o technice jízdy, vše ve velmi milém podání a tak poutavě, že nebudou chtít po konci programu odejít nebo pouze za podmínky, že si poníka odvezou sebou.

Dospělým hostům nově nabízíme vína z Vinařství Radocha.

Do fotogalerie jsme přidali fotografie zimního penzionu. Máme totiž otevřeno i v zimě. Lyžovat se dá na běžkách v okolí Peršláku, Hradiště a Landštějna, kde jsou vyhrnuté stopy. Z kopce dolů můžete lyžovat 4 km od našeho penzionu na sjezdovce v Hradišti (www.skibystrice.cz).

2016


Pro rok 2016 jsme navázali spolupráci se sportovním areálem v Nové Bystřici, kde je k dispozici MINIGOLF, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal, volejbal, nohejbal a též tělocvična. Rádi vám zajistíme rezervaci sportovišť pro dobu pobytu v našem penzionu.

2015


Pro případ nepříznivého počasí, zimy nebo jiné přírodní nepohody, jsme pro vás připravili posezení ve sklípku, kde si můžete zatopit v nových kamnech. Fotografie k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Našim nejmenším hostům jsme postavili na zahradě penzionu dřevěné hřiště se dvěma houpačkami, domkem a skluzavkou. Fotografie je ke shlédnutí v záložce „Fotogalerie“.

Pro hosty z apartmánů, které nemají přímý přístup na zahradu, jsme dokončili zahradní posezení – terasu, kde můžete jen tak posedět, snídat, obědvat i večeřet.

 


 • Zastřešení bazénů POOLOR
  Zastřešení bazénů Poolor s. r. o.; Albeř 109, 378 33 Nová Bystřice, + 420 724 771 507, poolor@poolor.cz, www.poolor.cz, www.facebook.com/poolor, Skype: poolor_hotline Zastřešení bazénů POOLOR - HRADEC ŽIJE.
 • Stavební práce v muzeu v roce 2017
  V roce 2017 proběhlo oproti minulým rokům méně stavebních prací. Tyto práce navíc měly všechny charakter základní stavební údržby, neboť všechny objekty, v nichž muzeum působí, jsou v dobrém stavebně technickém stavu a v průběhu roku se na nich nevyskytla žádná stavební havárie. Jezuitský seminář je v majetku Města Jindřichův Hradec. Toto zde provedlo nátěry […]
 • V Ostravě to také nevyšlo. Basketbalisté si přivezli prohru 105-88
  NH Ostrava - Basket Fio banka Jindřichův Hradec 105:88 V Ostravě to také nevyšlo. Basketbalisté si přivezli prohru 105-88 - HRADEC ŽIJE.
 • Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
  18. – 21. 1.2018 (čtvrtek, pátek, sobota, neděle) od 17:30 Kino Střelnice; Komedie / ČR / Bioscop. “To tedy byl porod!” – tato věta výstižně vystihuje touhu naší hrdinky Olgy najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. ... Zoufalé ženy dělají zoufal […]
 • Největší showman
  20. – 21. 1. 2018 (sobota, neděle) od 20:00 Kino Střelnice; Muzikál, Romantický / USA / Cinemart. Když se nemožné stane skutečností. Originální muzikál inspirovaný životem P. T. Barnuma, muže, pro nějž každá překážka a nezdar byly jen dalším odrazovým můstkem na pouti ke hvězdám. A právě díky jeho vizionářství a energii vznikl showbyznys. Hrají: ... Největší […]
 • Ohlédnutí za dvacátým silvestrovským výšlapem na Javořici
  Posledního dne kalendářního roku 2017 se uskutečnil tradiční Silvestrovský výstup na nejvyšší horu Českomoravské vrchoviny – Javořici. Tento ročník byl ozvláštněn tím, že výstup oslavil jubilejní 20. ročník. Po návštěvnostně rekordním roce 2016 se podle sčítání KČT Telč v pochmurném, blátivém počasí sešlo na vrcholu menší počet lidí než v roce předcházejícím […]

KONTAKT

Penzion Albeř
Albeř 58
378 33 Nová Bystřice

+420 777 958 035
petra.pumprova@penzionalber.cz

ADRESA PENZIONU

Penzion Albeř 58

Albeř 58
Nová Bystřice
378 33

okres Jindřichův Hradec